Y40221K50000F9W
MFR.Part #
Y40221K50000F9W
JLCPCB Part #
C3926180
Description
-55℃~+150℃ 1.5kΩ 200mW ±0.2ppm/℃ ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS