Y4021760R000A9W
MFR.Part #
Y4021760R000A9W
JLCPCB Part #
C4082961
Description
-55℃~+150℃ 100mW 760Ω ±0.05% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS