Y4021750R000Q9W
MFR.Part #
Y4021750R000Q9W
JLCPCB Part #
C3992654
Description
-55℃~+150℃ 100mW 750Ω ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS