Y4021681R000T0W
MFR.Part #
Y4021681R000T0W
JLCPCB Part #
C4332531
Description
-55℃~+125℃ 100mW 681Ω Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount