Y4021457R000A9W
MFR.Part #
Y4021457R000A9W
JLCPCB Part #
C4132418
Description
-55℃~+150℃ 100mW 457Ω ±0.05% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS