Y4021402R000T0W
MFR.Part #
Y4021402R000T0W
JLCPCB Part #
C4089042
Description
-55℃~+125℃ 100mW 402Ω Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount