Y40212K35000Q9W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y40212K35000Q9W
JLCPCB Part #
C4314840
Package
0603
Description
-55℃~+150℃ 100mW 2.35kΩ ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS