Y4021250R000Q5R
MFR.Part #
Y4021250R000Q5R
JLCPCB Part #
C4235274
Description
-55℃~+125℃ 100mW 250Ω ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS