Y40211K74600Q9W
MFR.Part #
Y40211K74600Q9W
JLCPCB Part #
C4075445
Description
-55℃~+150℃ 1.746kΩ 100mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS