Y40211K27000F0W
MFR.Part #
Y40211K27000F0W
JLCPCB Part #
C3975970
Description
-55℃~+150℃ 1.27kΩ 100mW ±0.2ppm/℃ ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount