Y40211K04000T0W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y40211K04000T0W
JLCPCB Part #
C3947470
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 1.04kΩ 100mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount