Y4021180R000Q9R
MFR.Part #
Y4021180R000Q9R
JLCPCB Part #
C4269590
Description
-55℃~+125℃ 100mW 180Ω ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS