Y4021100R000B9W
MFR.Part #
Y4021100R000B9W
JLCPCB Part #
C1356642
Description
-55℃~+150℃ 100mW 100Ω 22V ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS