Y4021100R000A5W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y4021100R000A5W
JLCPCB Part #
C4316255
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 100Ω Metal Foil Resistor ±0.05% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS