Y4018500R000F9W
MFR.Part #
Y4018500R000F9W
JLCPCB Part #
C4251883
Description
-55℃~+200℃ 500Ω 750mW ±1% ±2.5ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS