Y4018125K000T9W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y4018125K000T9W
JLCPCB Part #
C1356649
Package
2512
Description
-55℃~+200℃ 125kΩ 220V 750mW ±0.01% ±2.5ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS