Y401768R1000F9W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y401768R1000F9W
JLCPCB Part #
C4307946
Package
2010
Description
-55℃~+200℃ 500mW 68.1Ω ±1% ±2.5ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS