Y4017100R000F9W
MFR.Part #
Y4017100R000F9W
JLCPCB Part #
C4144351
Package
2010
Description
-55℃~+200℃ 100Ω 500mW ±1% ±2.5ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS