Y401650R0000A9R
MFR.Part #
Y401650R0000A9R
JLCPCB Part #
C4262640
Package
1506
Description
-55℃~+200℃ 300mW 50Ω Metal Foil Resistor ±0.05% ±2.5ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS