Y4016500R000T9W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y4016500R000T9W
JLCPCB Part #
C4087320
Package
SMD,3.8x1.6mm
Description
-55℃~+220℃ 300mW 500Ω ±0.01% ±2.5ppm/℃ SMD,3.8x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS