Y4015315R000Q9W
MFR.Part #
Y4015315R000Q9W
JLCPCB Part #
C4110507
Description
-55℃~+200℃ 300mW 315Ω ±0.02% ±2.5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS