Y40152K49000T9W
MFR.Part #
Y40152K49000T9W
JLCPCB Part #
C4021342
Description
-55℃~+200℃ 2.49kΩ 300mW ±0.01% ±2.5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS