Y401460R8696A9W
MFR.Part #
Y401460R8696A9W
JLCPCB Part #
C4058052
Description
-55℃~+200℃ 200mW 60.8696Ω ±0.05% ±2.5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS