Y40145K62000T9W
MFR.Part #
Y40145K62000T9W
JLCPCB Part #
C4054544
Description
-55℃~+200℃ 200mW 5.62kΩ ±0.01% ±2.5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS