Y40142K15000T9W
MFR.Part #
Y40142K15000T9W
JLCPCB Part #
C4160110
Description
-55℃~+220℃ 2.15kΩ 200mW ±0.01% ±2.5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS