Y40141K50000T9W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y40141K50000T9W
JLCPCB Part #
C4195350
Package
0805
Description
-55℃~+220℃ 1.5kΩ 200mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±2.5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS