Y4013635R000B9W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y4013635R000B9W
JLCPCB Part #
C4252790
Package
0603
Description
-55℃~+200℃ 100mW 635Ω ±0.1% ±2.5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS