Y4013610R000B9W
MFR.Part #
Y4013610R000B9W
JLCPCB Part #
C4298016
Description
-55℃~+200℃ 100mW 610Ω ±0.1% ±2.5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS