Y4012600K000V9L
MFR.Part #
Y4012600K000V9L
JLCPCB Part #
C1494010
Description
-55℃~+125℃ 600kΩ 800mW Metal foil resistor ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS