Y401220K0000V9L
MFR.Part #
Y401220K0000V9L
JLCPCB Part #
C1493924
Description
-55℃~+125℃ 1.5W 20kΩ Metal foil resistor ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS