Y401215R0000F9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y401215R0000F9L
JLCPCB Part #
C1488606
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.5W 15Ω ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS