Y2123500R000A9L
MFR.Part #
Y2123500R000A9L
JLCPCB Part #
C4054469
Description
-55℃~+150℃ 500Ω 8W ±0.05% ±0.2ppm/℃ TO-220-4(SMD) Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS