Y21234R50000Q0L
MFR.Part #
Y21234R50000Q0L
JLCPCB Part #
C4005673
Description
-55℃~+150℃ 4.5Ω 8W ±0.02% ±0.2ppm/℃ TO-220-4(SMD) Current Sense Resistors / Shunt Resistors