Y21233R60000Q9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y21233R60000Q9L
JLCPCB Part #
C4206503
Package
TO-220-4(SMD)
Description
-55℃~+150℃ 3.6Ω 8W ±0.02% ±0.2ppm/℃ TO-220-4(SMD) Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS