Y212325R0000A9L
MFR.Part #
Y212325R0000A9L
JLCPCB Part #
C4103406
Description
-55℃~+150℃ 25Ω 8W Metal Foil Resistor ±0.05% ±0.2ppm/℃ TO-220-4(SMD) Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS