Y21231R00000D9L
MFR.Part #
Y21231R00000D9L
JLCPCB Part #
C4226173
Description
-55℃~+150℃ 1Ω 8W ±0.2ppm/℃ ±0.5% TO-220-4(SMD) Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS