Y212314R1200A9L
MFR.Part #
Y212314R1200A9L
JLCPCB Part #
C3937989
Description
-55℃~+150℃ 14.12Ω 8W ±0.05% ±0.2ppm/℃ TO-220-4(SMD) Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS