Y212311R0000Q9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y212311R0000Q9L
JLCPCB Part #
C4176126
Package
TO-220-4(SMD)
Description
-55℃~+150℃ 11Ω 8W ±0.02% ±0.2ppm/℃ TO-220-4(SMD) Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS