Y20195R00000E9W
MFR.Part #
Y20195R00000E9W
JLCPCB Part #
C4278865
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 1W 5Ω ±0.2% ±0.2ppm/℃ SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS