Y201910R0000E9W
MFR.Part #
Y201910R0000E9W
JLCPCB Part #
C4311128
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 10Ω 1W ±0.2% ±0.2ppm/℃ SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS