Y201575K0000T9L
MFR.Part #
Y201575K0000T9L
JLCPCB Part #
C1356553
Package
SMD,4.3x7.3mm
Description
-55℃~+175℃ 180V 400mW 75kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ SMD,4.3x7.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS