Y201550R0000T9L
MFR.Part #
Y201550R0000T9L
JLCPCB Part #
C1356555
Package
SMD,4.3x7.3mm
Description
-55℃~+175℃ 180V 50Ω 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ SMD,4.3x7.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS