Y201510R0000B9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y201510R0000B9L
JLCPCB Part #
C1356624
Package
SMD,4.3x7.3mm
Description
-55℃~+175℃ 10Ω 180V 600mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ SMD,4.3x7.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS