Y175618R0000A0L
MFR.Part #
Y175618R0000A0L
JLCPCB Part #
C3476571
Package
Plugin,D12.7xL38.1mm
Description
-55℃~+125℃ 18Ω 2W ±0.05% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL38.1mm Through Hole Resistors ROHS