Y1754500K000B9L
MFR.Part #
Y1754500K000B9L
JLCPCB Part #
C1496186
Description
-55℃~+125℃ 500kΩ 700mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS