Y1754115R000V9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1754115R000V9L
JLCPCB Part #
C1495250
Package
Plugin,D12.7xL25.4mm
Description
-55℃~+125℃ 1.5W 115Ω Metal foil resistor ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS