Y175210K0000V9L
MFR.Part #
Y175210K0000V9L
JLCPCB Part #
C1496982
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 1W ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS