Y1752100R000V9L
MFR.Part #
Y1752100R000V9L
JLCPCB Part #
C1496983
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 1W ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS