Y1751730R304U9L
MFR.Part #
Y1751730R304U9L
JLCPCB Part #
C1495184
Description
-55℃~+125℃ 500mW 730.304Ω ±0.002% ±0.2ppm/℃ 插件,D9.5xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS