Y1751602R748U9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1751602R748U9L
JLCPCB Part #
C1495217
Package
Plugin,D9.5xL25.4mm
Description
-55℃~+125℃ 500mW 602.748Ω ±0.002% ±0.2ppm/℃ 插件,D9.5xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS